Duellene

Løper BI Løper NHH
1 0,9 Supporter August Tønnesen Elias Sandnes
2 1,8 Jente Hannah Løchen Julie Bressand
3 2,9 Gutt Magnus Melkeraaen Håkon Eknes
4 3,9 Gutt Nicolay Lerkendal Aksel Skaar
5 3,3 Gutt Tage Huso Sebastian Nyvoll
6 2,3 Jente Josine Romme Linnea Gjengedal
7 3,3 Gutt Simon Slanina Simon Hirsch
8 3,0 Gutt Jakob Kaasen Nikolai Mikalsen
9 3,3 Jente Ingvild Ulvestad Anna Sofie Førre
10 2,2 Jente Eirill Haflan Kristine Valen Stange
11 3,3 Gutt Zach Saphner Christian Ziesler
12 2,0 Jente Martha Amanda Haugene Helene Gabrielsen Aas
13 5,1 Jente Tina Rusten Oda Sikkeland
14 3,9 Gutt Endre Østerud Eirik Tveit
15 3,4 Gutt Aurelien Clou Mats Erik Wøien
16 3,9 Gutt Eugene Poison Erlend Myklebust
17 4,0 Gutt Vebjørn Leander Finstad Magnus Falck-Pedersen
18 4,8 Gutt Erling Moseby Henrik Nøkleby
19 2,0 Gutt Martin Michaelsen Martin Skaug
20 3,9 Gutt Sander Søndrål Vetle Ravnsborg Gurigard
21 3,8 Jente Elisabeth Harris Karoline Comiskey Olsen
22 5,5 Gutt Sondre Lid Gudmund Bjotveit
23 3,1 Gutt Vetle Holtan Kristian Brattetveit
24 2,3 Jente Linn Bach-Gansmo Klara Råbu
25 3,8 Gutt Sundusit Snashall Erik Monsen Harto
26 2,7 Jente Maren Skyrud Julie Osen
27 3,7 Gutt Olav Juvik Sondre Naavik
28 4,7 Gutt Mats Jensen Henrik Olstad
29 4,1 Gutt Eirik Velure Ole Martin Rødland
30 5,6 Gutt Trygve Heggedal Bendik Grimsbø
31 4,3 Gutt Anders Opdal Zachrisen Lars Fardal Kvinen
32 3,0 Gutt Peder Owren William Viddal Tronslin
33 2,0 Jente Pernille Istad Ingvild Kvaal
34 4,7 Gutt Filip Chedeville Jakob Myking
35 5,0 Gutt Preben Wallestad Morits Hagander
36 3,9 Gutt Christopher Grindhaug Lars Friestad
37 4,4 Gutt Sebastian Endrestad Knut Henrik Tjøstheim
38 4,8 Gutt Jan Erik Riis Andreas Fossan
39 2,9 Jente Lina Nilsson Julia Farkas
40 4,8 Gutt Antoine Pigneux Adam Cermak
41 5,2 Gutt Filip Kronqvist Thomas Davis
42 4,5 Gutt Magnus Øksne Sivert Jakob Eikrem
43 2,0 Jente Alexandra Hansen Frida Vik Kaale
44 4,7 Gutt Sigurd Blom Breivik Adrien Cosson
45 4,1 Gutt Max Trautwein Johannes Ludwig
46 2,8 Jente Micaela Ferreiro Ingrid Muri
47 2,5 Jente Stine Flatland Elin Farestveit
48 4,1 Gutt James Isard jacob helmersen
49 3,7 Gutt Eivind Holtet Jørgen Endresen Høiås
50 2,8 Jente Audhild Espedal Hedvig Bergjord
51 5,1 Gutt Simon Sandbakken Magnus Brath Skurdal
52 4,5 Gutt Aleksander Kolstad Martin Andreas Moen
53 3,5 Gutt Marcus Ødegaard Odden Jarand Reiersen
54 3,4 Jente Camilla Olsen Christine Sekkesæter
55 3,9 Gutt Sebastian Lunde Erlend Godager
56 3,9 Gutt David Anderson Gaute Hausken Jacobsen
57 2,9 Gutt Johan Warburg Jostein Hauge Volden
58 1,5 Jente Marita Sekse Simran Virdee
59 2,3 Jente Amalie Mathisen Maria Helene Myrseth
60 1,3 Jente Christine Gloppestad Ingvild Marie Guddal
61 3,2 Jente Synne Voldsund Camilla Langdalen
62 4,3 Gutt Terje Gulowsen Maxime Petit
63 3,4 Jente Sarah Noe Brogaard Ada Gaarder
64 5,7 Gutt Eivind Wikshåland Hallgeir Aspli
65 4,8 Gutt Stian Pettersen Thomas De Munck
66 4,9 Gutt Andreas Olsen Axel Østby
67 1,7 Jente Madeleine Haukåsveen Christine Øvstedal
68 3,3 Jente Kine Kleppe Bjørg Lunde
69 4,0 Gutt Marius Bye Vetle Andreas Gusgaard Lunde
70 4,0 Gutt Guillermo Ibarra David Janciulis
71 3,6 Gutt Gautier Philippi Andreas Sæther
72 4,0 Jente Karianne Jevne Hilde Brennskag
73 5,1 Gutt Dag Erik Fjeldheim Sander Baksjøberget
74 4,5 Gutt Trygve Dommersnes Martin Johnsen
75 5,7 Gutt Marius Øygarden Ulrik Aasen
76 5,4 Gutt Mads Kåfoss Petter Elias Vestre Røkke
77 3,6 Jente Paula Sprotte Kaja Norheim Morken
78 3,2 Jente Anette Heldal Ragnhild Seim
79 4,8 Gutt Juan Selaya Johannes Evertsen
80 3,6 Gutt George Haaland Sondre Baklien
81 4,2 Gutt Arvin Matre Moritz Haeussler
82 3,3 Gutt Eivind Heimdal Louis Boyer
83 2,6 Jente Oda Djupvik Marie Dale
84 5,6 Gutt Fredrik Ole Oldreid Andersen Tommi Luchsinger
85 2,4 Jente Anastasiya Vovk Kristine Marie Nenseter
86 5,5 Gutt Jan Espen Spydevold Lars Grindeland Bråten
87 2,7 Jente Anne Sophie Tjøm Ingvild Stautland
88 3,6 Jente Chris Mugnier Karoline Saltermark
89 5,1 Gutt Harald Wright Petter Solberg
90 8,8 Gutt Anders Jerpstad Martin Kristiansen
91 3,6 Jente Marte Rise Henriette Haaland
92 4,9 Gutt Viljar Buer Christensen Magnus Solheim
93 4,3 Gutt Andreas Roth Dominik Flatten
94 4,5 Gutt Mikkel Tefre Thomas Abrahamsen
95 2,2 Jente Jenny Paladino Maria Fjeldheim
96 2,1 Jente Victoria Skøtt Dahl Julie Toppen Dahl
97 2,5 Jente Aurora Brynildsen Isabella Matic
98 3,0 Gutt Christian Flasshof Simen Jevne Arnesen
99 5,7 Gutt Espen Persen Arne Kalland-Olsen
100 6,7 Gutt Jørgen Elisenberg Jørgen Tvedt
101 5,0 Gutt Thomas Byrkjeland Vebjørn Trønsdal Bævre
102 2,9 Jente Åshild Volden Marte Lier
103 5,0 Gutt Vetle Pors Rasmus Vonen
104 4,1 Gutt Joachim Huse Arne Bjørnevik Nygaard
105 0,4 StafKom StafKom BI StafKom NHH